• Bloc Party (uk)

    Saturday — GRAPE STAGE — 22/50

  • MØ (dk)

    Friday — GRAPE STAGE — 22/30

  • Crystal Castles (can)

    Friday — GRAPE STAGE — 00/40

  • Netsky live (be)

    Saturday — GRAPE STAGE — 01/00

  • Jake Bugg (uk)

    Friday — GRAPE STAGE — 20/20

  • Milky Chance (de)

    Saturday — GRAPE STAGE — 20/40

  • Dub FX (aus)

    Friday — SUZUKI STAGE — 23/35

  • Kaytranada (can)

    Friday — SUZUKI STAGE — 21/20

  • Camo And Krooked (at)

    Friday — SUZUKI STAGE — 01/45

  • Circa Waves (uk)

    Friday — GRAPE STAGE — 18/10

  • !!! (us)

    Friday — STAROPRAMEN STAGE — 23/35

  • Oscar And The Wolf (be)

    Saturday — GRAPE STAGE — 18/30

  • Klangkarussell Djset (at)

    Saturday — SUZUKI STAGE — 02/05

  • HVOB (at)

    Saturday — SUZUKI STAGE — 23/55

  • Jan Blomqvist & Band (de)

    Friday — STAROPRAMEN STAGE — 01/45

  • All Tvvins (irl)

    Saturday — STAROPRAMEN STAGE — 19/35

  • Scarecrow (fr)

    Friday — STAROPRAMEN STAGE — 21/25

  • Bokka (pl)

    Saturday — STAROPRAMEN STAGE — 21/45

  • Jana Kirschner (sk)

    Saturday — GRAPE STAGE — 16/20

  • Para

    Saturday — SUZUKI STAGE — 21/45

  • Billy Barman

    Friday — SUZUKI STAGE — 19/15

  • Midi Lidi (cz)

    Saturday — STAROPRAMEN STAGE — 23/55

  • Medial Banana

    Friday — SUZUKI STAGE — 15/00

  • Chiki Liki Tu-A

    Friday — SUZUKI STAGE — 17/05

  • Puding Pani Elvisovej

    Saturday — SUZUKI STAGE — 19/35

  • Skyline (cz)

    Friday — STAROPRAMEN STAGE — 19/15

  • Malalata

    Saturday — SUZUKI STAGE — 13/05

  • Haf & Beyuz

    Friday — VÚB STAGE — 23/35

  • Walter Schnitzelsson

    Saturday — STAROPRAMEN STAGE — 17/25

  • Monikino Kino (sk/cz)

    Saturday — VÚB STAGE

  • Luno (cz)

    Friday — STAROPRAMEN STAGE

  • Bad Karma Boy

    Friday — VÚB STAGE

  • Vetroplach

    Saturday — VÚB STAGE

  • Diego

    Friday — VÚB STAGE

  • The Swan Bride

    Friday — MLYNY STAGE

  • Nvmeri

    Saturday — MLYNY STAGE

  • Purist

    Saturday — VÚB STAGE

  • Bulp

    Saturday — VÚB STAGE

  • Max Bazowski

    Friday — VÚB STAGE

  • Fresh Out Of The Buss

    Friday — VÚB STAGE

  • Longital

    Saturday — VÚB STAGE

  • VR/Nobody (cz)

    Friday — VÚB STAGE

  • Jimmy Pé

    Saturday — STAROPRAMEN STAGE

  • Subtension

    Friday — SUZUKI STAGE

  • Inkwall

    Saturday — VÚB STAGE

  • Ghost Of You (cz)

    Friday — VÚB STAGE

  • No Distance Paradise (cz)

    Saturday — VÚB STAGE

  • Solid Move

    Saturday — VÚB STAGE

  • Prezident Lourajder

    Friday — MLYNY STAGE

  • Swing Society Orchestra

    Saturday — GRAPE STAGE

  • Prešporskí Junáci

    Saturday — MLYNY STAGE

  • Dj Yanko Král

    Saturday — STAROPRAMEN STAGE

  • Dj VEC

    Saturday — GRAPE STAGE

  • Dj Simple Sample

    Friday — VÚB STAGE

  • Dj Kinet

    Friday — GRAPE STAGE

  • Dj Young Jay

    Friday — VÚB STAGE

  • UnclPete

    Friday — MLYNY STAGE

  • Dj Sir Bakulu

    Friday — MLYNY STAGE

  • Dj Bobsan

    Saturday — MLYNY STAGE

  • Dj Barbie Idiot

    Saturday — MLYNY STAGE