GRAPE FESTIVAL 9 - 10 Aug 2019 Letisko Piešťany
EN
Stany & Uzamykateľné skrinky

Stany & Uzamykateľné skrinky

 

Tent inn Classic Green a Tent inn Classic Green XL

Klasické zelené Tent inn stany postavené v oplotenom a stráženom areáli sú k dispozícii v dvoch verziách – pre dve osoby alebo XL pre tri osoby. Základná výbava zahŕňa karimatky (pre 2 alebo 3 osoby pri XL stane), za malý depozit na recepcii je možné vypožičať si do stanov aj deky. Navyše, recepcia vás na želanie zobudí na obľúbený koncert!

  • Cena za stan pre 2 osoby na celý festival: 39 €
  • Cena za XL stan pre 3 osoby na celý festival: 49 €

Stany Black&Fresh a Stany Black&Fresh XL

Vďaka konceptu ''Black'' môžete v stane spať dlhšie než je bežné, nakoľko stan zvonka odráža slnečné lúče a zvnútra udržiava 99% tmu aj počas dňa. Koncept ''Fresh'' zase znižuje teplotu a umožňuje prúdenie vzduchu v stane. Stany postavené v oplotenom a stráženom areáli sú k dispozícii v dvoch verziách – pre dve osoby alebo XL pre tri osoby. Základná výbava zahŕňa karimatky (pre 2 alebo 3 osoby pri XL stane), za malý depozit na recepcii je možné vypožičať si do stanov aj deky. Navyše, recepcia vás na želanie zobudí na obľúbený koncert!

  • Cena za stan pre 2 osoby na celý festival: 59 €
  • Cena za XL stan pre 3 osoby na celý festival: 69 €

Nafukovacia posteľ Airbed
Pohodlná nafukovacia postel pre 2 osoby

  • Cena: 14 €

Lock Inn

Bezpečnostné skrinky Lock Inn na úschovu cenností sa nachádzajú v 24 hodín stráženom stane s recepciou. Každá skrinka je uzamykateľná a vybavená dvomi elektrickými zástrčkami vhodnými na nabíjanie telefónu, fotoaparátu či laptopu.

Jedna skrinka je vhodná pre osoby.

  • Cena za skrinku na celý festival: 19,90 €
 
Listen to our Spotify playlist