GRAPE FESTIVAL GRAPE FESTIVAL Letisko Trenčín 9. - 10. 8. 2024 Letisko Trenčín
EN

LIMITKA LÍSTKOV!

Limitka lístkov na #grape24 vzniká pod rukami Milk a Zrenka. Prvýkrát bude mať náš festival aj vôňu. 
Predaj spúšťame už tento štvrtok!

LINORYS + VÔŇA = limitka #grape24
scented by: Pigmentarium
design by: Büro Milk & Zrenka

5.December 2023
LIMITKA LÍSTKOV! ()
 
Spustili sme predaj BELL TENT A TENT INN ()
 

Spustili sme predaj BELL TENT A TENT INN

Ahojte, spustili sme predaj stanov Bell Tent pre 5 a 7 osôb, rovnako aj všetky typy dvoj a trojlôžkových stanov Tent Inn. Môžete si teda už teraz zabezpečiť ubytko v areáli letiska.

TU -> grapefestival.sk/stany

Miesta pre karavany pôjdu do predaja trošku neskôr, riešime totiž zväčšenie vyhradeného priestoru, keďže minulý rok bol pre veľký záujem kapacitne nedostatočný.

4.December 2023

Son Mieux otvoria hlavné pódium!

Sedemčlenné zoskupenie Son Mieux pod vedením frontmana Camiela Meiresonnea prinesie na festival zmes indie popu na holandský spôsob. Skvelé živé vystúpenia vyniesli kapele nomináciu v European Festival Awards v kategórii Nováčik roka. Lepšie otvorenie festivalu sme si ani nemohli želať.

23.November 2023
Son Mieux otvoria hlavné pódium! ()
 
Two Door Cinema Club na #grape24 ()
 

Two Door Cinema Club na #grape24

Severné Írsko bude na Grape festivale zastupovať jeden z ich najvzácnejších vývozných artiklov- skupina Two Door Cinema Club.  Kapela má na svojom konte päť štúdiových albumov, posledný z nich s názvom Keep On Smiling vydali v roku 2022. TDCC u nás vystúpili už v roku 2017 a doteraz máme ich koncert v pamäti ako jeden z najlepších, ktorý sme za našu históriu zažili. Skvelý brit-pop plný radosti a tanečnej energie zažijeme v piatok na hlavnom pódiu. Tešíme sa, že ste späť.

22.November 2023
Listen to our Spotify playlist