V piatok sa dvere festivalu otvoria o 12:00 a zatvoria v nedeľu o 12:00. Kapacita areálu je 20tis návštevníkov.

Parkovisko je umiestnené hneď vedľa hlavného vstupu na festival. Cena za parkovanie je 10€, karavany s prípojom elektriny platia 25€.

Tí, ktorí prídu vlakom a autobusom, budú môcť využiť kyvadlovú dopravu, ktorá bude premávať zo železničnej stanice v polhodinových intervaloch, v prípadne príchodu väčšieho množstva návštevníkov podľa potreby . Piatok: Žel.stanica- Letisko: 8:30-21:00 (každú pol hodinu) Letisko- Nitrianska- Aupark- Žel.stanica: 21:00-05:00 (každú hodinu, od 02:00 každú pol hodinu) Sobota: Letisko- Nitrianska- Aupark- Žel.stanica: 09:00-05:00 (každú hodinu, od 02:00 podľa naplnenosti) Nedeľa: Letisko- Nitrianska- Aupark- Žel.stanica: 08:00-12:00 (podľa potreby a naplnenia)

Pred vstupom do areálu je umiestnené strážené parkovisko a servis bicyklov. O všetko sa postará firma Kellys Bicycles. Vstup do areálu s bicyklom je zakázaný.

Vo festivalovom areáli je zriadená úschovňa batožín. Je možné si cez shop zakúpiť aj zamykaciu skrinku na cenné veci, v ktorej sa nachádzajú aj dve elektrické prípojky na nabitie telefónov.

Do areálu nebude možné priniesť si alkoholické a nealkoholické nápoje v sklenených flašiach a ani v plechovkách. Nosiť vlastné alkoholické nápoje do areálu nie je povolené. Na festivale je možnosť zakúpenia si dostatočného množstva nealkoholických aj alkoholických nápojov, rovnako cisterny s pitnou vodou slúžia na zebezpečenie si potrebného množstva tekutín na dodržanie pitného režimu.

V areáli budú umiestnený stan s nabíjacimi kockami. Rovnako bude posilnená wifi, o všetko sa postará operátor Orange

Najmladší návštevníci majú voľný vstup do 12 rokov vrátane. Majitelia preukazu ZŤP si môžu kúpiť po predložení preukazu vstupenky za špeciálnu cenu. Na festival majú psy vstup povolený, okrem bojových plemien, ale musia mať náhubok a byť na vodítku. Voľný pohyb psov je zakázaný, v areáli sa totiž budú pohybovať aj deti a aj alkohol môže zohrať negatívnu rolu. Už len kvôli hluku sa psy do areálu neodporúčajú vodiť.

Na okraji festivalového areálu sa nachádza stanové mestečko. Budú v ňom umiestnené sprchy, chemické toalety, cisterna s pitnou vodou. Priestor na stanovanie bude vyznačený páskami, aby vznikli tkzv. bezpečnostné únikové cesty. Do stanového mestečka nebude povolené priniesť si vlastné alkoholické nápoje, budú povolené iba pet flaše. Stanovanie mimo stanového mestečka je zakázané.

K dispozícii budú špeciálne smetné koše, farebne rozlíšené podľa druhu odpadu, budeme radi ak prispejete triedením svojou troškou k zlepšeniu separácie. Umiestnené budú v celom priestore festivalu a v stanovom mestečku a budú pravidelne vynášané. V rámci čistoty a spríjemnenia prostredia poprosíme vyhadzovať odpad do týchto nádob. Taktiež sa budú rozdávať igelitové vrecia na odpad pre stanujúcich návštevníkov.

Na festival je zakázané vnášať zbrane, sklenené nádoby, plechovky, dáždniky a iné nebezpečné predmety, toxické a omamné latky. Ďalej je zakázané fotografovanie / výnimkou sú osobné digitálne fotoaparáty a telefóny / a zhotovovanie audio-video záznamov v priebehu akcie. Strážna služba môže prevádzať osobné prehliadky pri vstupe do areálu. Festival sa koná za každého počasia s výnimkou prírodných katastrof.

Chemické záchody budú rozmiestnené vo festivalovom areále aj v stanovom mestečku. Sprchy sa nachádzajú v stanovom mestečku spolu s cisternou s pitnou vodou, tá bude umiestnená aj v areáli festivalu. Pri chemických toaletách v priestore festivalu budú umiestnené umývadlá taktiež s pitnou vodou.

Svetoznáme kúpeľné mesto Piešťany sa nachádza v západnej časti Slovenskej republiky, v Trnavskom kraji, v údolí dolného toku najdlhšej slovenskej rieky Váh. Letecká doprava - letisko s medzinárodným štatútom s pristávacou dráhou s rozmermi 2000 x 30 m vytvára výborné predpoklady pre turistický a ekonomický rozvoj širšieho regiónu. Diaľničná doprava – diaľnica D1 (Bratislava, Trnava, Piešťany, Trenčín, Žilina) s medzinárodným prepojením na Viedeň a Brno vytvára ideálne prepojenie mesta Piešťany s regiónom hlavného mesta SR a s regiónom horného Považia. Železničná doprava – mesto Piešťany leží na medzinárodnej železničnej trati s prepojením na Budapešť, Viedeň a Varšavu. Piešťanske kúpele sú zamerané na liečbu chorôb pohybových ústrojov a nervových chorôb. Patria medzi najvýznamnejšie európske kúpele svojho druhu, známe na celom svete.

Info bude doplnené čoskoro